Časté dotazy

Jak koupit film pro přehrání či ke stažení?

Ve filmovém přehrávači je tlačítko Přehrát HD od 60 Kč. Po rozkliknutí můžete zvolit buď Stream či Download filmu a máte na výběr ze dvou platebních metod, pomocí služby PayPal či platební kartou. Po kliknutí na tlačítko Zaplatit budete přesměrováni na platební bránu. Po zaplacení budete přesměrováni zpět na přehrávač a film bude připraven k přehrání či ke stažení. Zároveň vám do e-mailu přijde link na film pro pozdější použití. Pokud e-mail nevidíte, nezapomeňte zkontrolovat, zda vám nespadl do SPAM složky. Případně si můžete nechat odeslat přístup do vašeho účtu na této stránce.

Jaký je rozdíl mezi streamem a downloadem filmu?

Streamem rozumíme jednorázové přehrání filmu v on-line přehrávači. Na přehrání máte 30 dnů od zakoupení, po začátku sledování můžete film přerušit, musíte jej však dokoukat do 48 hodin. Cena streamu je obvykle 60 Kč. Cena za stažení (download) je 90 Kč – stažený soubor ve formátu MP4 vám však zůstane navždy a film tak můžete sledovat opakovaně.

Jaké jsou požadavky na přehrání streamovaného videa?

Po zakoupení filmu jej můžete ihned zhlédnout přímo ve vašem prohlížeči. Nepotřebujete žádný speciální software nebo hardware – pokud přehrajete ukázku z filmu (trailer), nebudete mít problém ani se samotným filmem. Všechny filmy můžete sledovat také v přenosných zařízeních (chytré telefony, tablety, apod.)

Jsou filmy v češtině?

Všechny filmy jsou opatřeny českým překladem. V drtivé většině se jedná o české titulky, ve specifických případech poskytujeme i dabing (rodinné či dětské filmy neboo dokumenty). U některých filmů je potřeba české titulky zapnout tlačítkem CC v přehrávači vpravo dole.

Jaké internetové připojení k přehrání streamu potřebuji?

Váš počítač nebo tablet musí být pro přehrání filmu připojen k internetu. Doporučujeme vysokorychlostní připojení. Abyste film sledovali v nejlepší možné kvalitě, měli byste být připojeni na co nejlepší lince a přepnout kvalitu v přehrávači na položku HQ.

Můžu streamovaný film zastavit a dokoukat později?

Ano. Po zakoupení streamu můžete na film začít koukat kdykoliv během následujících 30 dnů. Pokud potřebujete sledování přerušit, můžete. Film však musíte dokoukat do 48 hodin od prvního spuštění. Link, na kterém můžete pokračovat ve sledování, vám přijde do e-mailové schránky ihned po zaplacení. Pokud v poště nemůžete najít e-mail s linkem, zkontrolujte složku s nevyžádanou poštou.

Můžu pokračovat ve sledování z jiného zařízení?

Ano, můžete se přihlásit na jakémkoliv jiném zařízení a pokračovat ve sledování.

Kdy mi vyprší možnost zhlédnout zakoupený stream filmu?

Možnost zhlédnout film vyprší po 30 dnech od zakoupení nebo 48 hodin od prvního započetí sledování.

Sledování filmů mimo Českou republiku

Většina filmů v našem katalogu je kvůli licenčním podmínkám přístupných pouze na území ČR, případně SR. Ve výjimečných případech lze sledovat filmy i z jiných zemí, jedná se však o zlomek filmů z našeho katalogu.

Pokud budu mít jakékoliv jiné technické problémy, na koho se můžu obrátit?

V případě technických problémů se obracejte na naši e-mailovou podporu vratnice@aerovod.cz. Do textu e-mailu uveďte váš problém, verzi systému a prohlížeče a objednávkové číslo filmu. V případě, že se vám nepodaří film rozchodit, vrátíme vám peníze na účet.